Aktualności listopadowe 2007 Drukuj E-mail
grudzień | listopad | październik | wrzesień | sierpień |
lipiec | czerwiec | maj | kwiecień | marzec


CambridgePYTHON w Warszawie
29 listopada 2007

W dniu 29 listopada (czwartek) na spotkaniu IT Academic Day w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki zostanie zaprezentowany projekt CambridgePYTHON oraz konkurs „Wiesz, Wymyśl, Wygraj”. Prezentacja odbędzie się o godz. 11.40 na ul. Lewartowskiego 17 w sali 207.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy.Spotkania ze studentami IT Academic Day
28 listopada 2007

W dniu 28 listopada (środa) odbędą się prezentacje projektu CambridgePYTHON na spotkaniach IT Academic Day organizowanych na uczelniach w Warszawie i Bydgoszczy. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z nowymi technologiami informatycznymi oraz poznania idei projektu i jego celów.

Przedstawienie projektu CambridgePYTHON odbędzie się o godz. 10.20 w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie (ul. Koszykowa 86, duża aula) oraz o godz. 14.10 na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (ul. Chodkiewicza 30, UKW, sala 27 ).

Serdecznie zapraszamy."Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge" - Gość specjalny: Rafał Bator
28 listopada 2007

Na wykładzie w najbliższą środę – 28 listopada gościem będzie Rafał Bator z Enterprise Investors. Omówi jak wyglądają etapy procesu inwestycyjnego. Pokaże, w których momentach powstają konflikty. Przedstawi specyfikę inwestycji w obszarze IT, oraz jakie problemy się z tym wiążą.Projekt CambridgePYTHON w WSISiZ
27 listopada 2007

W ramach Otwartych Warsztatów Tworzenia Biznesplanów zostanie przedstawiona idea projektu CambridgePYTHON oraz jego dalszy rozwój. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej o rozpoczynającej się wkrótce drugiej edycji konkursu "Wiesz, Wymyśl, Wygraj" CambridgePYTHON.Drugie spotkanie informacyjne dla studentów MiNI PW
22 listopada 2007

22 listopada (czwartek) odbędzie się specjalne spotkanie informacyjne dla studentów wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zostanie przedstawiona idea projektu CambridgePYTHON oraz jego dalszy rozwój. Uczestnicy będą także mogli dowiedzieć się więcej o rozpoczynającej się wkrótce drugiej edycji konkursu "Wiesz, Wymyśl, Wygraj" CambridgePYTHON.

Spotkanie odbędzie się o godz. 9 w sali 208, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej.Goście na wykładzie "Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
21 listopada 2007

W najbliższą środę - 21 listopada gościem na wykładzie będzie prawdopodobnie prof. Włodzimierz Gogołek, który opowie o zjawisku Web 2.0. Prof. Gogołek jest profesorem na Uniwersytecie Warszawskim w Instytucie Dziennikarstwa. Jego życie zawodowe jest związane z informatyką i biznesem elektronicznym. Równolegle prowadzi badania naukowe, zajęcia dydaktyczne związane z praktycznymi wdrożeniami technologii informacyjnych w mediach i dydaktyce oraz zajmuje się doradztwem w zakresie projektowania i wdrażania systemów informatycznych m.in. w zakresie systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego i bankowości elektronicznej.

Ponadto w nieco dalszej przyszłości gośćmi będą m.in. Rafał Bator z Enterprise Investors oraz Norbert Biedrzycki z McKinsey&Company. Więcej informacji już wkrótce w Aktualnościach.


W nieco dalszej przyszłości na wykładzie gościć będą Rafał Bator z Enterprise Investors oraz Norbert Biedrzycki z McKinsey&Company. Więcej informacji już wkrótce w Aktualnościach.


CambridgePYTHON w Łodzi
21 listopada 2007

21 listopada 2007 o godz. 14 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Matejki 22/26, odbędzie się prezentacja i spotkanie z przedstawicielem projektu CambridgePYTHON.

Serdecznie zapraszamy!!!Pierwsze spotkanie informacyjne dla studentów MiNI PW
20 listopada 2007

20 listopada (wtorek) odbędzie się specjalne spotkanie informacyjne dla studentów wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Zostanie przedstawiona idea CambridgePYTHON oraz jego dalszy rozwój. Uczestnicy będą także mogli dowiedzieć się więcej o rozpoczynającej się wkrótce drugiej edycji konkursu "Wiesz, Wymyśl, Wygraj" CambridgePYTHON.

Spotkanie odbędzie się o godz. 14 w sali 208, Gmach Główny Politechniki Warszawskiej.CambridgePYTHON na konferencji "Źródła finansowania rozwoju"
19 listopada 2007

W poniedziałek 19 listopada 2007 odbędzie się konferencja „Źródła finansowania rozwoju: małych i średnich przedsiębiorstw, badań naukowych oraz innowacji”, na której zaprezentowany zostanie również projekt CambridgePYTHON.

Konferencja odbędzie się w Pałacu Kazimierzowskim Uniwersytetu Warszawskiego, Sala Brudzińskiego.Prezentacja we Wrocławiu
15 listopada 2007

W Regionalnym Centrum Informacji dla Naukowców Politechniki Wrocławskiej odbędzie się prezentacja projektu CambridgePYTHON. Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje o projekcie oraz warunki uczestnictwa w konkursie dla studentów i młodych naukowców „Wiesz, Wymyśl, Wygraj” CambidgePYTHON.

Spotkanie odbędzie się na Politechnice Wrocławskiej, Wybrzeże Wyspiańskiego 27, sala 241, budynek A-1 (Gmach Główny), o godz. 13.30."Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge" - Gość specjalny: dr Andrew Walsh
14 listopada 2007

W najbliższą środę - 14 listopada gościem będzie dr Andrew Walsh, pracownik Cambridge Enterprise. Wygłosi wtedy wykład pt. "Commercialising University Research: Opportunities and Challenges"CambridgePYTHON w Krakowie
14 listopada 2007

14 listopada w ramach krakowskiego Centrum Transferu Technologii Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE odbędzie się prezentacja CambridgePYTHON. Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się więcej o idei projektu, jego przebiegu oraz rozpoczynającej się wkrótce drugiej edycji konkursu „Wiesz, Wymyśl, Wygraj”.

Spotkanie odbędzie się o godz.13.30 w sali Kotłownia na Politechnice Krakowskiej ul. Warszawska 24.VCR na wykładzie "Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
7 listopada

Na wykładzie 7 listopada odbędą się warsztaty pod nazwą "VCR - Venture Capital Research". Poprowadzi je Tomasz Fudała, pracownik projektu CambridgePYTHON. Gra VCR jest symulatorem funkcjonowania Aniołów Biznesu i funduszy venture capital. Polega ona na inwestowaniu dostępnych środków w powstające firmy oraz przedsięwzięcia potrzebujące kapitału wysokiego ryzyka. Autorem pomysłu i wykonawcą gry jest CambridgePYTHON.grudzień | listopad | październik | wrzesień | sierpień |
lipiec | czerwiec | maj | kwiecień | marzec
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.