Dołącz do nas Drukuj E-mail

Weź udział w tworzeniu CambridgePYTHON!


Dlaczego warto do nas dołączyć?

Współpracujemy z jedną z najlepszych instytucji akademickich na świecie – University of Cambridge. Wypracowane tam metody zostały poparte wiedzą najlepszych specjalistów. My jako jedyni z sukcesami przeszczepiamy je na polski grunt.

Skutecznie łączymy naukę z przedsiębiorczością. Współpracujemy z najlepszymi ze świata biznesu m.in. z McKinsey&Company, Polskim Stowarzyszeniem Inwestorów Kapitałowych, a także z najwyższej klasy ośrodkami akademickimi w Warszawie: Uniwersytetem Warszawskim, Politechniką Warszawską i Polską Akademią Nauk.

CambridgePYTHON buduje w Polsce nowe standardy transferu wiedzy – świetne projekty z uczelnianych murów wprowadzamy na rynek. Ty też możesz razem z nami przecierać szlaki i budować lepszą przyszłość dla nauki w Polsce.

Dlaczego praca z nami to pasjonujące doświadczenie?

W projekcie nie mamy określonych specjalizacji. Każdy może działać tam, gdzie najlepiej się sprawdza, czy jest to marketing i PR, promocyjne prezentacje czy też sprawy administracyjne. Takie rozwiązanie pozwala skupić się na tym, w czym jesteśmy najlepsi oraz odkryć nasze nowe talenty.

Udział w projekcie to także szanse na poznanie kultury i tradycji, która dała początek propagowanego przez nas zjawisku pythoningu. Wyjazd uczestników projektu do Cambridge dał szansę nauki, jak rozwijać innowacyjną przedsiębiorczość u samego źródła jakim jest University of Cambridge.

Przyjdź na próbne spotkanie i poznaj nas bliżej!!!

Obecnie poszukujemy osób do:

Python Zarządzanie projektem

Python Dział PR & Marketing

Python Grupa prezentacyjna

Jeśli widzisz siebie w innym dziale napisz do nas:
(w tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: O110/2E78)

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.07.1997 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz.883".


..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.