Aktualności majowe 2007 Drukuj E-mail
grudzień | listopad | październik | wrzesień | sierpień |
lipiec | czerwiec | maj | kwiecień | marzec


Specjalny wykład p. Łukasza Grochowskiego na MIM UW
31 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na wykład p. Łukasza Grochowskiego pt.: „Pomysły na sprzedaż oprogramowania na przykładzie dużych polskich firm”. P. Grochowski opowie m.in. o tym, co jest najważniejsze przy tworzeniu i sprzedaży dużych systemów informatycznych. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:30 na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, sala 4420.

Więcej o p. Łukaszu Grochowskim oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Spotkanie informacyjne na Wydziale Chemii UW
30 maja 2007

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu CambridgePYTHON oraz Konkursu „Wiesz, Wymyśl, Wygraj!”, które odbędzie się w sali 141 Wydziału Chemii UW o godz. 16:00 .

Więcej o dr Kuleszy oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Slajdy z wykładu do ściągnięcia tutaj.

Specjalny wykład dr. Kamila Kuleszy na SGH
30 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na wykład dr. Kamila Kuleszy pt.: „Finansowanie 2.0 – nowoczesne modele bankowości”. Dr Kamil Kulesza przedstawi innowacyjny model przedsięwzięcia finansowego realizowanego za pomocą Internetu. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej, sala 152.

Więcej o dr Kuleszy oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Specjalny wykład prof. Włodzimierza Gogołka na MIM UW
29 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na wykład prof. Włodzimierza Gogołka pt.: „Biznesowe wyzwania wirtualnego świata”. Świat Internetu niesie ze sobą olbrzymie możliwości biznesowe. Prof. Gogołek opowie o rynku w sieci, jego potencjale i zagrożeniach. Spotkanie odbędzie się o godzinie 13:00 na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego w sali 3230.

Więcej o prof. Gogołku oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Polecamy również stronę domową profesora: www.gogolek.com.

Specjalny wykład p. Barbary Nowakowskiej z PSIK-u na SGH
23 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na wykład pani Barbary Nowakowskiej z Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych pt.: „Finansowanie High-Tech a Venture Capital - czyli trochę o oswajaniu dużych pieniędzy.” Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 w Szkole Głównej Handlowej, sala 151.

Więcej o Pani Barbarze Nowakowskiej oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Więcej o PSIK dowiecie się na www.ppea.org.pl.

Slajdy z wykładu do ściągnięcia tutaj.
Specjalny wykład p. Barbary Nowakowskiej z PSIK-u na MIM UW
22 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na wykład pani Barbary Nowakowskiej z Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych pt.: „Finansowanie High-Tech a Venture Capital - czyli trochę o oswajaniu dużych pieniędzy.” Pani Nowakowska przedstawi fundusze Venture Capital, dzięki którym mamy dziś Google, Skype, You Tube, czy nasze rodzime Gadu-Gadu. Opowie również jak przekonać fundusz do zainwestowania naprawdę dużych pieniędzy w rozwój naszego biznesu. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:30 na wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, sala 4420.

Więcej o Pani Barbarze Nowakowskiej oraz temacie wykładu przeczytacie na naszych plakatach. Do ściągnięcia tutaj.

Więcej o PSIK dowiecie się na www.ppea.org.pl.

Slajdy z wykładu do ściągnięcia tutaj.
Spotkanie Informacyjne na UKSW
21 maja 2007

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu CambridgePYTHON oraz Konkursu „Wiesz, Wymyśl, Wygraj!”. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 w gmachu Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego przy ul. Dewajtis 5, sala 225 (multimedialna).

Slajdy z wykładu do ściągnięcia tutaj.
Spotkanie informacyjne na PW
16 maja 2007

Wszystkich studentów (i nie tylko) Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu CambridgePYTHON oraz Konkursu „Wiesz, Wymyśl, Wygraj!”. Spotkanie odbędzie się w gmachu WEiTI, w Audytorium Ryżki o godzinie 18:00.

Slajdy z wykładu do ściągnięcia tutaj.
Startery Biznesu SGH
9 maja 2007

W środę 9. maja na SGH w Warszawie ruszają Targi Instytucji Wspierających Przedsiębiorczość "Startery Biznesu” organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów przy SGH. Projekt CambridgePYTHON będzie obecny wśród wystawców. Można będzie dowiedzieć się więcej o Projekcie CambridgePYTHON oraz Konkursie „Wiesz, Wymyśl, Wygraj!”. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko.
Otwarte Warsztaty Tworzenia Biznesplanów (OWTB) na WSISiZ
9 maja 2007

Tego samego dnia o godzinie 18 w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie rozpoczną się Otwarte Warsztaty Tworzenia Biznesplanów. Organizowane są przez Akademicki i Technologiczny Inkubator Przedsiębiorczości działający przy WSISiZ we współpracy z CambridgePYTHON. Więcej szczegółów na stronach AIPtech.

Link

grudzień | listopad | październik | wrzesień | sierpień |
lipiec | czerwiec | maj | kwiecień | marzec
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.