Konkurs: Wiesz? Wymyśl... Wygraj! Drukuj E-mail
Konkurs

"Wiesz? Wymyśl... Wygraj!"W konkursie „Wiesz? Wymyśl… Wygraj!” może wziąć udział każdy, kto ma innowacyjny pomysł i na jego podstawie chciałby zbudować firmę. Aby zgłosić swój udział w konkursie nie trzeba nawet mieć gotowego biznesplanu, bo pomysły rozwijane są w czasie trwania konkursu.


Wszyscy autorzy najlepszych pomysłów mają szansę stworzyć na ich podstawie prawdziwe propozycje inwestycyjne. Najlepsze zespoły spotkają się z inwestorami (o funduszach venture capital czytaj tutaj), których będą mieli okazję przekonać do swojego pomysłu. Te zespoły, którym się uda, pozyskają pieniądze na rozwój swojej firmy, a także inne niezbędne wsparcie.


Dzięki pomocy partnerów CambridgePYTHON, uczestnicy konkursu będą dopracowywać pomysły z ekspertami najlepszych firm konsultingowych i prawniczych, z osobami, które wiedzą, jak zarobić duże pieniądze. W ten sposób zespoły w bardzo dogodnych i bezpiecznych warunkach będą zdobywać umiejętność negocjacji i planowania.


W CambridgePYTHON każdy pomysł jest bezpieczny. Wszystkie osoby, które mają kontakt ze zgłoszonym pomysłem, podpisują umowę o poufności. Nikt nie może więc bezkarnie ukraść pomysłu (Więcej szczegółów w Regulaminie).
Python Każdy uczestnik konkursu "Wiesz? Wymyśl... Wygraj!" ma obowiązek zapoznać się z Regulaminem.

Python W zakładce Co dalej? można zapoznać się z przykładowymi pomysłami na biznes.

Python Na najczęściej zadawane pytania odpowiadamy w zakładce FAQ.
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.