Program CP na 2009 rok Drukuj E-mail

Program CambridgePYTHON na 2009 rok
– z PYTHONEM przez kryzys


W otaczającym nas z każdej strony kryzysie chcemy pokazać Wam, że nadal warto być przedsiębiorczym i innowacyjnym. My po pierwsze stawiamy na edukację i pozytywne przykłady, a po drugie nadal wspieramy najlepsze pomysły na biznes.


Python Konfrontacje

Dla wszystkich pomysłowych innowatorów oraz marzycieli, którzy śnią o własnym biznesie, stworzyliśmy Konfrontacje CambridgePYTHON. Konfrontacje swoją formą nawiązują do przeprowadzonego już dwa razy konkursu "Wiesz, Wymyśl, Wygraj!", ale ich celem jest zmotywowanie Was do działania w nowej gospodarczej rzeczywistości. Najlepsze pomysły i najbardziej zdeterminowane zespoły są szkolone przez najlepsze firmy konsultingowe, partnerów i doradców CambridgePYTHON. Z czym będziecie się konfrontować? Odpowiedź na to pytanie będziecie mogli odkryć w trakcie intensywnych prac nad swoim pomysłem.

Python Akademia Innowacji

Po sukcesach dwóch edycji wykładu "Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge" uruchomiliśmy Akademię Innowacji CambridgePYTHON. Akademia to cykl warsztatów i wykładów przeprowadzonych w trzy soboty semestru letniego 2009 roku. Studenci i doktoranci mogą zaliczyć ją jako przedmiot uczelniany i otrzymać 3 punkty ECTS.

Python Wykład "Nauka i biznes, czyli jak robią to w Cambridge"

Wykład "Nauka i Biznes..." odbył się już dwukrotnie, w roku 2007 i 2008. Jeśli chcesz, możesz zapoznać się z informacjami na temat poprzednich edycji, jak również znaleźć wiele ciekawych materiałów udostępnionych przez zaproszonych gości.

Python Baza Wiedzy

Zbiór udostępnionych materiałów będziemy sukcesywnie rozszerzać tak, by stworzyć przystępną i przydatną wam bazę wiedzy nt. przedsiębiorczości, innowacji, realizowania własnych pomysłów na biznes, kontaktów z inwestorami, itp.

Python VCR

VCR (Venture Capital Research) to gra inwestycyjna podobna w swej idei do gry giełdowej. Polega na wirtualnym "inwestowaniu" w spółki dopuszczone do publicznego obrotu. Opracowanie i wdrożenie VCR jest autorskim pomysłem, rozwijanym, doskonalonym i realizowanym przez zespół CambridgePYTHON od 2007. Gra do tej pory była z powodzeniem przeprowadzona na kilku seminariach w formie warsztatu. Teraz pracujemy nad ogólnodostępną, internetową wersją gry.

..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.