Zgłoszenie pomysłu Drukuj E-mail

Zgłoszenie pomysłu do konkursu „Wiesz? Wymyśl... Wygraj!”


Krótkie opisy pomysłów na biznes w konkursie "Wiesz? Wymyśl... Wygraj!" będzie można zgłaszać od 6 marca do 8 maja 2010. Wtedy będzie tutaj otwarty krótki formularz zgłoszeniowy, w którym w kilku zdaniach będzie można opisać swój pomysł na biznes.


W dalszej części konkursu uczestnicy będą uzupełniali swoje zgłoszenie aż stanie się ono profesjonalnym biznesplanem. Żeby zobaczyć, co czekać będzie uczestników w dalszej części konkursu, przejdź do zakładki Co dalej?. Jeśli chcesz się dowiedzieć, na czym polega finansowanie start-upów czy działanie funduszy venture capital, możesz już teraz zajrzeć do naszej Bazy Wiedzy. Cenne informacje znajdziesz również w prezentacjach z Akademii Innowacji CambridgePYTHON.

W poprzednich trzech edycjach konkursu uczestnicy przysłali nam około 200 pomysłów. Ponad 50 zespołów dopracowywało swoje projekty w czasie letnich warsztatów, pod okiem naszym partnerów: firm konsultingowych i prawniczych. Ponad 20 zespołów zaprezentowało się przed inwestorami, a aż 12 zespołom złożono propozycję finansowania. Szansa na realizację projektu jest bardzo duża! Nie zmarnuj jej! Przyślij swój pomysł jak najwcześniej! Zyskasz czas na skompletowanie zespołu i zastanowienie się nad własną firmą.
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.