Aktualności kwietniowe 2009 Drukuj E-mail
Bieżące wydarzenia | kwiecień | marzec | styczeń


Spotkanie promocyjne w Akademii Leona Koźmińskiego
30 kwietnia 2009

30 kwietnia o godz. 14:00 w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie (ul. Jagiellońska 57/59) odbędzie się spotkanie informacyjne Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. W ramach spotkanie zaprezentuje się również Projekt CambridgePYTHON. Wszystkie osoby zainteresowane założeniem własnej firmy serdecznie zapraszamy. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.aiptech.pl.Drugie spotkanie Akademii Innowacji CambridgePYTHON
25 kwietnia 2009

Już w dniu 25 kwietnia odbędzie się 2 spotkanie Akademii Innowacji CambridgePYTHON "Opportunities". Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in.: dr J. Szczytko (FUW), Marcin Wysocki (anioł biznesu), Marcin Matuszewski (Future Invest), zespół Onet2Tribe.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt, zapisanym studentom przypominamy - obecność obowiązkowa!

Spotkanie odbędzie się na Wydziale Inżynierii Materiałowej PW, Wołoska 141, Warszawa. Ruszamy o 8:30 (rejestracja o 8:00).CambridgePYTHON w Planecie.fm (101,5 fm)
23 kwietnia 2009

W czwartek 23 kwietnia o godz. 23:00 na antenie radia Planeta.fm (101,5 fm) w programie Basi Szmidt pt. "Insomnia" zagoszczą przedstawiciele Projektu CambridgePYTHON. Oczywiście będziemy mówić o innowacjach i przedsiębiorczości, ale liczymy także na Wasze telefony z pytaniami. Przewidujemy ciekawą dyskusję, serdecznie polecamy!CambridgePYTHON na Uniwersyteckich Spotkaniach z Rynkiem Pracy
23 kwietnia 2009

Serdecznie zapraszamy na warsztat CambridgePYTHON organizowany w ramach Uniwersyteckich Spotkań z Rynkiem Pracy, który odbędzie się w piątek 24 kwietnia na Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego w sali konferencyjnej samorządu UW w godzinach 12:00 – 13:00. W ramach szkolenia zostanie zaprezentowany proces tworzenia i finansowania firm wysokich technologii. Uczestnicy będą mieli okazję dowiedzieć się na jakie elementy patrzą inwestorzy przed zainwestowaniem w firmę oraz jak zwiększyć szanse na otrzymanie finansowania. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.spotkania.uw.edu.pl/grafik_c3.php.Życzenia
11 kwietnia 2009

Nadchodzą Święta! W związku z tym życzymy Wam spokojnego weekendu Wielkanocnego, kolorowych pisanek i mokrego poniedziałku. Niech Święta spędzone w rodzinnej atmosferze pozwolą Wam odpocząć od codzienności i problemów, z którymi borykacie się każdego dnia.

Zapraszamy do wykorzystania tego czasu na wymyślenie/przemyślenie swojego pomysłu na biznes i zgłoszenie do naszych Konfrontacji. Może od tego weekendu zaczniecie żyć nowymi, ciekawszymi problemami?

Jeszcze raz życzymy spokojnych Świąt.
Pozdrawiamy,
Zespół CambridgePYTHON!Ruszają Konfrontacje CambridgePYTHON
10 kwietnia 2009

Już można zgłaszać swoje pomysły na biznes do Konfrontacji CambridgePYTHON. Macie wyjątkową możliwość zmierzenia swojego pomysłu z doradcami i partnerami Projektu takimi jak McKinsey&Company oraz Strategia Horwath, a najlepsi mają szansę zmierzyć się z inwestorami.

Więcej o Konfrontacjach przeczytacie tutaj, a listę naszych Partnerów znajdziecie tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się z materiałami w Bazie Wiedzy, które pomogą wam dopracować swoje zgłoszenie.Bieżące wydarzenia | kwiecień | marzec | styczeń
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.