Aktualności styczniowe 2009 Drukuj E-mail
Bieżące wydarzenia | kwiecień | marzec | styczeń


Ostatni wykład z cyklu "Nauka i Biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
28 stycznia 2009

Już 28 stycznia odbędzie się ostatni wykład z cyklu "Nauka i biznes, jak robią to w Cambridge" w semestrze zimowym 2008/09. Ze względu na dramatyczne zmiany w gospodarce w ostatnich miesiącach mające bezpośredni wpływ na sytuację firm, dr Kulesza przedstawi jakie są potencjalne konsekwencje dla finansowania i rozwoju ryzykownych przedsięwzięć wysokich technologii. Jako materiał wprowadzający do wykładu przygotowane zostało subiektywne zestawienie kilku dostępnych źródeł dotyczących tego co obecnie dzieje się w ekonomii, można je znaleźć tutaj.

Materiały z wykładu będą dostępne na stronie: www.CambridgePYTHON.pl/wyklad.Artur Chabowski gościem wykładu "Nauka i Biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
21 stycznia 2009

W najbliższą środę, 21 stycznia, gościem wykładu będzie Artur Chabowski – Autoryzowany Doradca New Connect i doradca finansowy CambridgePYTHON. Zaprezentuje rynek New Connect oraz opowie w jaki sposób projekt CambridgePYTHON analizuje przesyłane do konkursu pomysły na biznes.

Zapraszamy na stronę wykładu: www.CambridgePYTHON.pl/wyklad.Kolejny wykład z cyklu "Nauka i Biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
14 stycznia 2009

Na najbliższym wykładzie dr Kulesza opowie o anglosaskim zjawisku Industrial Mathematics i próbach jego przeniesienia do Polski.

Zapraszamy na stronę wykładu: www.CambridgePYTHON.pl/wyklad.Spotkanie PTI – „Tajemnice Pro-Kreacji”
13 stycznia 2009

Już 13 stycznia odbędzie się spotkanie Polskiego Towarzystwa Informatycznego (PTI) o tytule "Tajemnice Pro-Kreacji. Czyli jak organizować procesy twórcze i innowacyjne w sztuce, nauce i biznesie". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po dodatkowe informacje na stronę www.pti.org.pl.

Spotkanie w formie debaty będzie dotyczyć kreatywności w różnych dziedzinach. Zaproszeni goście postarają się odpowiedzieć na pytanie jak wygląda proces kreatywnego tworzenia, oraz jak kreatywność występująca w mediach i sztuce może się przełożyć na twórcze rozwiązywanie problemów informatycznych. Dodatkowo będzie to też próba porównania sposobu zarządzania twórczym projektem medialnym do sposobu znanego z projektów informatycznych.Norbert Biedrzycki gościem wykładu
"Nauka i Biznes, czyli jak robią to w Cambridge"
7 stycznia 2009

Gościem wykładu będzie Norbert Biedrzycki, który przedstawi temat "W jaki sposób fundusze VC oceniają projekty inwestycyjne, na przykładzie kilku wybranych start-up'ów internetowych".

Zapraszamy na stronę wykładu: www.CambridgePYTHON.pl/wyklad.Bieżące wydarzenia | kwiecień | marzec | styczeń
..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.