Media o nas

CambridgePYTHON w mediach

Poniżej znajdują się najciekawsze materiały prasowe związane z tematyką funduszy Venture Capital oraz działaniami projektu CambridgePYTHON. Zachęcamy do lektury!Deal SKN Inwestor PDF Drukuj E-mail
Venture Capital nr 1 (marzec) / 2010   

W artykule "Venture Capital" Agnieszka Kwiecińska opisuje finansowanie przedsięwzięć przez fundusze venture capital. W tekście przedstawiona jest również działalność CambridgePYTHON, konkurs "Wiesz? Wymyśl... Wygraj!" oraz gra VCR jako przykłady przedsięwzięć popularyzujących działanie funduszów venture capital.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

TVN CNBC Biznes PDF Drukuj E-mail
O grze VCR w TVN CNBC Biznes 15.03.2010   

W TVN CNBC Biznes o grze VCR opowiadali Wojciech Ozimek, prezes firmy one2tribe oraz Wojciech Mariański z Beskidzkiego Domu Maklerskiego.Amazing Victory PDF Drukuj E-mail
Zarabianie na innowacjach 4.01.2010    logo Gazeta.pl

Dr Kamil Kulesza, project manager CambridgePYTHON, był gościem videoblogu AmazingVictory.com Michała Sobczyka.

Oryginalny materiałGazeta.pl PDF Drukuj E-mail
Zróbmy to tak jak to się robi w Cambridge! 22.09.2009    logo Gazeta.pl

To jest wszystko taki miś, kosztuje bardzo dużo, ale nie działa - mówi dr Kamil Kulesza o wspieraniu przez instytucje państwowe i prywatne innowacji w Polsce - pisze Filip Kniej.

Oryginalny artykuł, Wersja offlineIndustrial Mathematics PDF Drukuj E-mail
CambridgePYTHON "Train the Trainers" visit to Cambridge University 16.03.2009    logo British Embassy

The S&I Unit at the British Embassy facilitated the participation of three CambridgePYTHON project members in a study visit hosted by the University of Cambridge. The visit took place from 5th to 10th March and included interactive seminars with British academics held in the Computer Laboratory and the Department of Applied Mathematics and Theoretical Physics (DAMTP).

Oryginalny artykuł, Wersja offline

Industrial Mathematics PDF Drukuj E-mail
UK best practice in Poland 18.11.2008    logo British Embassy

The British Embassy hosted a seminar "Industrial Mathematics - UK best practice in Poland" organised together with the CambridgePYTHON project team on 17 November. Over 100 representatives of academic world, business and industry took part in the seminar.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

Gazeta Wyborcza PDF Drukuj E-mail
Dlaczego naukowcy nie chcą robić interesów 18.11.2008    GW

Przedstawiciele biznesu i środowiska akademickiego rozmawiali we wtorek we Wrocławiu o fuzji kapitału i nauki. O tym, jak sprzedać swoje pomysły innym lub samemu założyć firmę.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

Planeta.fm PDF Drukuj E-mail
You can powiedzieć co chcesz 07.05.2008    Planeta.fm

W programie "You can powiedzieć co chcesz" w radiu Planeta.fm członek projektu CambridgePYTHON oraz jeden z uczestników I edycji konkursu rozmawiali z prowadzącym i słuchaczami o plusach i minusach zakładania własnego biznesu.

Posłuchaj nagrania

Inqbator PDF Drukuj E-mail
Pod znakiem opiekuńczego węża 03.2008    Inqbator

CambridgePYTHON to projekt wspierający innowacyjną przedsiębiorczość akademicką realizowany z wykorzystaniem metod wypracowanych w Cambridge. W centrum zainteresowań projektu znajdują się głównie przedsięwzięcia z dziedziny informatyki i telekomunikacji (ICT - Information and Comunication Technology).

Wersja offline

Rzeczpospolita PDF Drukuj E-mail
Nauka i biznes nie idą w parze 02.05.2008    Rzeczpospolita

O innowacyjności w skansenie, czyli dlaczego polska nauka nie odpowiada na potrzeby biznesu. Bez wsparcia nauki polska gospodarka będzie źródłem taniej siły roboczej, a nie innowacyjności, która decyduje o ekonomicznym sukcesie.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

Rzeczpospolita PDF Drukuj E-mail
Uniwersytet Potiomkinowski obiecuje innowacje 18.04.2008    Rzeczpospolita

Części młodzieży powinniśmy uczciwie powiedzieć, że dobry hydraulik zarobi więcej niż absolwent kiepskich studiów. Ale w imię politycznych sloganów zbudowano fikcję studiów masowych – piszą naukowcy.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

Rzeczpospolita PDF Drukuj E-mail
Jak ideowi naukowcy oswoili diabła mamony 7.02.2008    Rzeczpospolita

Brytyjczycy i Amerykanie wiedzą, jak z nauki zrobić biznes. Czy w Polsce też się tego nauczymy – pyta dziennikarz "Rzeczpospolitej".

Wersja offline

Wielkopolska Platforma Innowacyjna PDF Drukuj E-mail
CambridgePYTHON 03.04.07    logo WPI

CambridgePYTHON to projekt dofinansowany w ramach pilotażowego przedsięwzięcia ministra nauki i szkolnictwa wyższego (pt. "Wsparcie innowacyjnej przedsiebiorczośći akademickiej"), którego celem będzie zbliżenie do siebie młodzieży akademickiej i inwestorów.

Oryginalny artykuł, Wersja offline

..::.. © 2011 CambridgePYTHON ..::..
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.